
LiFePO4 літієвийзалізо фосфатний акумулятор Ritar LFP25.6V50AH G1
Літій-залізо-фосфатний акумулятор Ritar LFP25.6V50AH G1 — це високоякісний акумулятор, розроблений для забезпечення надійного та довговічного живлення ДБЖ. Кількість циклів перевищує 4000, що означає тривалий термін експлуатації акумулятора. Він має номінальну напругу 25,6 В і ємність 50 А год, що дозволяє забезпечити достатній запас енергії для безперебійної роботи електронного обладнання, а саме камер відеоспостереження, домофонів, систем контролю доступу. Акумуляторні батареї LiFePO4 швидко заряджаються, повністю герметичні (можна експлуатувати в будь-якому положенні) і мають компактні розміри.
Принцип роботи ДБЖ із зовнішнім акумулятором побудований таким чином, що коли з загальної мережі зникає електроенергія, акумулятор віддає накопичену ємність споживачу (відбувається розряд батареї), а потім, після включення живлення в мережу, ДБЖ автоматично заряджає акумулятор.
Професійне рішення для:
- Систем охорони та контролю доступу — стабільне живлення електрозамків, контролерів, зчитувачів, турнікетів та систем управління доступом навіть під час відключення електроенергії.
- Систем відеоспостереження — безперебійна робота IP-камер, відеореєстраторів та мережевого обладнання для постійного контролю та запису відео 24/7.
- Домофонів та відеодомофонів для приватних будинків та квартир — підтримка зв'язку, дистанційного відкриття дверей та роботи викличних панелей під час перебоїв електроживлення.
- Сигналізацій, роутерів та побутової техніки — надійне резервне живлення охоронних систем, інтернет-обладнання, Wi-Fi роутерів, котлів, освітлення та іншої важливої техніки.
- Сонячних електростанцій та систем накопичення енергії — ефективне зберігання енергії від сонячних панелей для автономного використання вдома або в офісі.
- ДБЖ та систем резервного живлення — тривала автономна робота обладнання, захист техніки від перепадів напруги та відключень електроенергії.
Технічні характеристики Ritar LFP25.6V50AH G1:
- Тип акумулятора: LiFePO4 (літій-залізо-фосфат)
- Вихідна напруга: 25,6 В
- Потужність: 1280 Вт
- Ємність: 50 А·год
- Максимальний струм заряду: 50 А
- Максимальний струм розряду: 50 А
- Клас захисту IP30
- Розміри: 330 × 172 × 214 мм
- Вага: 11 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 50 А. г |
| Напрацювання | 4000 циклів заряду |
| Струм заряду | 25.6 А |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 172 мм |
| Висота | 214 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Вага | 11 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Місткість | 50 Аг |
- Ціна: 12 365 ₴
