
LiFePO4 літієвийзалізо фосфатний акумулятор Ritar LiFePO4 12.8В 9 Аг
Літій-залізо-фосфатний акумулятор Ritar LiFePO4 12.8В 9 Аг — це високоякісний акумулятор, розроблений для забезпечення надійного та довговічного живлення ДБЖ. Має вбудовану плату керування акумуляторною батареєю (Battery Management System). Кількість циклів перевищує 4000, що означає тривалий термін експлуатації акумулятора. Він має номінальну напругу 12,8 В і ємність 9 А·год, що дозволяє забезпечити достатній запас енергії для безперебійної роботи електронного обладнання, а саме камер відеоспостереження, домофонів, систем контролю доступу. Акумуляторні батареї LiFePO4 швидко заряджаються, повністю герметичні (можна експлуатувати в будь-якому положенні) і мають компактні розміри.
Принцип роботи ДБЖ із зовнішнім акумулятором побудований таким чином, що коли з загальної мережі зникає електроенергія, акумулятор віддає накопичену ємність споживачу (відбувається розряд батареї), а потім, після включення живлення в мережу, ДБЖ автоматично заряджає акумулятор.
Професійне рішення для:
- Систем охорони та контролю доступу — стабільне живлення електрозамків, контролерів, зчитувачів, турнікетів та систем управління доступом навіть під час відключення електроенергії.
- Систем відеоспостереження — безперебійна робота IP-камер, відеореєстраторів та мережевого обладнання для постійного контролю та запису відео 24/7.
- Домофонів та відеодомофонів для приватних будинків та квартир — підтримка зв'язку, дистанційного відкриття дверей та роботи викличних панелей під час перебоїв електроживлення.
- Сигналізацій, роутерів та побутової техніки — надійне резервне живлення охоронних систем, інтернет-обладнання, Wi-Fi роутерів, котлів, освітлення та іншої важливої техніки.
- Сонячних електростанцій та систем накопичення енергії — ефективне зберігання енергії від сонячних панелей для автономного використання вдома або в офісі.
- ДБЖ та систем резервного живлення — тривала автономна робота обладнання, захист техніки від перепадів напруги та відключень електроенергії.
Технічні характеристики Ritar LiFePO4 12.8В 9 Аг:
- Тип: Літій-залізо-фосфатні (LiFePO4)
- Тип клем: F2
- Номінальна напруга, В: 12,8
- Напруга зарядного струму: 14,6 В
- Ємність: 115,2 Вт·год
- Номінальна ємність, А·год: 9
- Максимальний струм заряду, А: 4,5
- Максимальний струм розряду, А: 9
- Вбудований захист від глибокого розряду та перезаряду
- Вбудоване балансування внутрішніх елементів (BMS)
- Кількість циклів: 4500
- Температурний режим роботи від -20°C до +60°C
- Габарити, мм: 151х65х95
- Маса, кг: 1,010
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Напрацювання | 4000 циклів заряду |
| Струм заряду | 12.8 А |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 95 мм |
| Висота | 166 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Вага | 6.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Місткість | 9 Аг |
- Ціна: 2 060 ₴
