

LiFePO4 літієвийзалізо фосфатний акумулятор Ritar R-LFP12.8V50AH
Літій-залізо-фосфатний акумулятор Ritar R-LFP12.8V50AH — це високоякісний акумулятор, розроблений для забезпечення надійного та довговічного живлення ДБЖ. Кількість циклів перевищує 4000, що означає тривалий термін експлуатації акумулятора. Він має номінальну напругу 12,8 В і ємність 50 А·год, що дозволяє забезпечити достатній запас енергії для безперебійної роботи електронного обладнання, а саме камер відеоспостереження, домофонів, систем контролю доступу. Акумуляторні батареї LiFePO4 швидко заряджаються, повністю герметичні (можна експлуатувати в будь-якому положенні) і мають компактні розміри.
Принцип роботи ДБЖ із зовнішнім акумулятором побудований таким чином, що коли з загальної мережі зникає електроенергія, акумулятор віддає накопичену ємність споживачу (відбувається розряд батареї), а потім, після включення живлення в мережу, ДБЖ автоматично заряджає акумулятор.
Надійні технології для:
- Систем охорони та контролю доступу;
- Систем відеоспостереження;
- Домофонів для приватних будинків та квартир;
- Сигналізацій, маршрутизаторів та побутової техніки;
- Сонячних батарей — накопичення енергії для дому;
- ДБЖ та резервного живлення.
Технічні характеристики Ritar R-LFP12.8V50AH:
- Тип: LiFePO4 — літій-залізо-фосфатний
- Ємність: 50 А·год
- Вихідна напруга: 12,8 В
- Номінальний струм заряду: 25 А
- Максимальний струм заряду: 50 А
- Максимальний струм розряду: 50 А
- Захист: перезаряд, перерозряд, перегрів, коротке замикання
- Розміри: 198 х 166 х 169 мм
- Вага: 6,5 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 50 А. г |
| Напрацювання | 4000 циклів заряду |
| Струм заряду | 12.8 А |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 198 мм |
| Висота | 166 мм |
| Ширина | 169 мм |
| Вага | 6.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Місткість | 50 Аг |
- Ціна: 7 118 ₴
