




Безперебійник mini UPS - повербанк для інтернету, роутера, модему, домофона або камер відеоспостереження
Міні джерело безперебійного живлення - це універсальний невеликий за габаритами пристрій із вбудованим LiFePO4 (літій-залізо-фосфат) акумулятором. Має виходи під різний вольтаж із різними інтерфейсами: USB 5В/2A, DC 5В/2A, DC 12В/1,5A, DC 9В/1,5A или 12В/1,5A (перемикається), POE 15В/1A, PoE 24В/0.6A – максимальна вихідна потужність - 36 Вт. Є резервним джерелом живлення, забезпечує електроенергією підключених до нього споживачів (РоЕ відеокамери, маршрутизатори, модеми, комутатори, IP-телефони, телефони, планшети, роутери, камери зовнішнього спостереження, реєстратори, СКУД тощо). Ідеальний варіант, якщо вам необхідно вдома забезпечити резервне живлення роутера, LED-підсвічування, камери 5 або 12В, для кемпігна, як портативна зарядна станція в автомобіль.
Головна перевага даної моделі mini UPS — акумулятор LiFePO4 (літій-залізо-фосфат): це сучасне рішення з ресурсом у 5–10 разів вищим порівняно зі свинцевими батареями, що забезпечує високу безпеку (стійкість до перегріву та займання), стабільну напругу майже до повного розряду (близько 12.8В), малу вагу та наявність вбудованої системи захисту (BMS) від перезаряду, перерозряду, короткого замикання і перегріву, що робить роботу підключених пристроїв максимально надійною та стабільною навіть при інтенсивному використанні.
Особливості блока безперебійного живлення 12В/9В/5В mini UPS:
- Вхідна напруга: 85-270В.
- Вихідна напруга: USB 5В/2A; DC 5В/2А; DC 12В/1,5A; DC 9В/12В (вибір) 1.5А; PoE-вихід: 15В/1A або 24В/0,6A (вибирається).
- Загальна потужність – 36Вт.
- Акумулятори: вбудовані LiFePO4 акумулятори 2×5000 мА•год 3,7 В (приблизний час роботи при навантаженні 12В 2А становить 3 години).
- Автоматичний запуск у разі відновлення змінного струму.
- Ручний вимикач живлення.
- Дає змогу встановити вихідну напругу 9/12 В постійного струму через перемикач.
- Захист: від перезарядки та перерозрядки, короткого замикання.
- Зручні для користувача світлодіодні індикатори стану.
- Робоча температура: -10℃ + 40℃
- Розміри: 180*93*36 мм.
- Вага: 0,38 кг.
Реальні тести часу роботи з конкретними пристроями:
- Камера відеоспостереження SEVEN IP-7212 з постійним записом на карту пам'яті - 10 годин.
- Комплект домофону SEVEN DP-7542 в режимі очікування, з переодичними викликами раз на 1,5 години - 9 годин.
- Роутер Xiaomi Mi WiFi Router 4A - 8 годин.
Комплектація міні ДБЖ mini UPS:
- mini UPS.
- Кабель живлення 220 В.
- Кабель живлення DC - 2 шт.
Застосування mini UPS:
- Для мобільного телефону або планшету.
- Для модему або роутеру.
- Для камер відеоспостереження.
- Для СКУД (контролю доступу).
- Для відеодомофону.
- Для електрозамку (електромагнітного, електроригельного або електромеханічного).
- Для світлодіодної стрічки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEVEN Systems |
| Країна виробник | Китай |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Індикація | Світлова |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ємність акумулятору | 10000 мАг |
| Технічні характеристики | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Мінімальна вхідна напруга | 85 В |
| Максимальна вхідна напруга | 270 В |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 36 Вт |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 93 мм |
| Висота | 36 мм |
| Захист | |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип корпусу | Напівгерметичний |
| Тип виробу | ББЖ |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Тип блока живлення | Імпульсний |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Мінімальна вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм, не більш ніж | 2 А |
- Ціна: 1 512 ₴




