Кошик
388 відгуків
SEVEN Systems. Ми працюємо заради вашої безпеки!
02002 вул. Євгена Сверстюка 11А, Київ, Україна
+380 (67) 211-56-20
+380 (66) 984-88-77
+380 (68) 984-88-77
+380 (44) 466-08-77
Інтернет-магазин SEVEN Systems
Кошик
Модуль оптичний SM-0203B 1550 nm, фото 2
Модуль оптичний SM-0203B 1550 nm, фото 2
Модуль оптичний SM-0203B 1550 nm, фото 2
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Особливості оптичного модуля SM-0203B 1550 nm

Компактний оптичний приймач використовується в оптичних мережах і телекомунікаціях для передачі даних.

  • Довжина хвилі: лазера 1550 нм, приймача 1310 нм
  • Максимальна довжина одноволоконного одномодового оптичного кабелю 9/125 мкм: 3 км
  • Роз'єм для оптичного кабелю: SC
  • Підтримує функцію DDMI (Digital Diagnostic Monitoring interface). 
  • Клас безпеки: 1-й, відповідає Multi-source Agreement (MSA).
  • Підтримує можливість гарячої заміни, сумісний з усім обладнанням які мають слоти SFP.
  • Робоча температура: 0 ~ 70°C.
  • Напруга живлення: +3.3 V
Основні
ТипАдаптер
Тип подається струмуПостійний
Загальні
Гарантійний термін (міс)12
  • Ціна: 360 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner